שחזור רהיטים – להחזיר עטרה ליושנה

עם הקדמה ההולכת ומתפשטת בכל תחומי הייצור הקיימים, ישנה חיבה הולכת וגוברת דווקא למוצרים פשוטים המחזירים עטרה לישנה. בתוך כל האופנות המינימליסטיות ותחושת הקדמה הנפוצה בכל עיצוב ובכל מוצר, איזה מן געגוע מתגנב אל הלב ומבקש להישאר עוד קצת בתוך הפשטות, בתוך עיצובי בית אבא ובמראה האמנותי, מעשה עבודת יד המלווה באהבה רבה.

רסטורציה הינה אמנות המבוססת על געגוע זה. הגעגוע למוכר ולידוע, לעתיק והביתי. חידוש רהיטים כגון שולחנות וכסאות, שידות

שחזור רהיטים
שחזור רהיטים

ומיטות, מראות מפוארות ורהיטים אחרים המעניקים לבית תחושה מלכותית
ויוקרתית – כל אלו הינם חלק מהפעולות שיהפכו את הבית שלכם למרגש ומעורר הערכה למה שהיה וכמעט שאיננו כבר. בתוך עידן מלא בעיצובים חדשניים, הרסטורציה עושה לבית את מה שבית אבא עושה ללב – מחממת אותו, מעניקה לו אסתטיקה ייחודית וערך שאין שני לו.

ההבדל בין רסטורציה לחידוש רהיטים

רבים מבלבלים בין רסטורציה לבין חידוש רהיטים. הלכה למעשה, חידוש רהיטים הינה עבודה המצריכה ידיים טובות.
הבדל בין מלאכה זו לבין הרסטורציה הינו הבדל של שמיים וארץ – מאחר וחידוש רהיטים אינו מבוסס על אמנות ואילו רסטורציה מבקשת להחיות את הרהיט המיושן ולהפוך אותו לרב משמעות מחדש.

הרסטורציה משלבת בין עבר להווה ויוצרת קסמים ברהיטים שכבר חשבתם שאבד עליהם הכלח.
אמצעות הרסטורציה ניתן לייצר רהיטים איכותיים ויפהפיים המבוססים על המראה העתיק והקלאסי של רהיטי המקור. אין ספק כי האהבה לאמנות היא זו המניעה את יופיים של הרהיטים המיוצרים בתהליכי רסטורציה ואילו התוצר הינו הזכות ליהנות שוב מרהיטים שהיו ואינם.

כיצד מתבצעת עבודת רסטורציה

עבודת הרסטורציה מתבצעת בהתבסס על עקרונות מחמירים ביותר על מנת לשמור על איכות הרהיטים למשך שנים רבות.
ודות לסטנדרטים הגבוהים של הרהיטים המחודשים באמצעות תהליך הרסטורציה, בתים רבים זוכים לעדנה ולמראה מעוצב ורטרואיסטי המבוסס על יופיים של הרהיטים הישנים והמחודשים.

האמצעים לחידוש הרהיטים ממשיכים למעשה מסורת של אהבה ליפה, לעתיק ולמרגש. הדבקים הייחודיים, הצבעים האיכותיים, החומרים הבלעדיים לתהליכי הרסטורציה – כל אלו הופכים את הרהיטים הישנים שלכם לחוויה עשירה וייחודית המשולבת בביתכם.
יתן ליהנות מהסוגים המרגשים ביותר של הרהיטים המחודשים ולגלות מחדש את האהבה למוכר ולידוע, לבית אבא ולטכניקות מרגשות ההופכות את העבר לחי וקיים.

ייחודיותה של הרסטורציה

באמצעות מלאכת הרסטורציה, רהיטים שכבר נדמה כי אין להם יותר עתיד, חוזרים להיראות חדשים ומעניינים, מושכים את העין ובעלי יופי מיוחד. על מנת להעניק לרהיטים שלכם את החוויה המרגשת של רסטורציה חשוב לפנות אל בית מלאכה מנוסה העוסק בתחום ולהבטיח את המראה המרשים של רהיטי הבית שלכם. אין ספק כי באמצעות עבודת רסטורציה מרשימה, הבית שלכם ייראה הרבה יותר מעוצב ויעניק למבקרים בו תחושה נעימה ורכה.