מערכת מים תת כיורית

הפתרונות המוצעים בשוק לשתיית מים מסוננים ובריאים, רבים אך לא בהכרח שכולם טובים לצרכים שלכם ושל המשפחה שלכם – אז מה היתרונות של מערכת מים תת כיורית? ואיך ניתן ליהנות ממים מסוננים גם במטבחים קטנים? על כך נדבר כאן

מערכת מים תת כיורית

לצריכה של מים יתרונות רבים, את זה כולם יודעים ומבינים, במיוחד במדינה כמו מדינת ישראל הנמצאת באזור גיאוגרפי בעל אקלים מאתגר המצריך משנה זהירות בכל הקשור לשתיית מים מבוקרת. איך אפשר להפוך את צריכת המים לנוחה וזמינה? תופתעו לשמוע כי ישנן פתרונות פשוטים המאפשרים שימוש יום יומי ללא סרבול מיותר וללא צורך במקום נוסף במטבח שלכם.

מים בטמפרטורה הרצויה בלחיצת כפתור פשוטה

גם אם תרצו מים קרים וגם אם אתם חפצים דווקא במים חמים, בוודאי שחשוב לכם שהמים יהיו מסוננים מאבנית ומחלקיקים נוספים הנמצאים במים הזורמים בצנרת הרגילה. מערכת תת כיורית למים חמים או קרים היא פתרון מעולה לכל מי שמחפש בזמינות מידית מים המסוננים היטב. המערכת, כשמה כן היא, נמצאת מתחת לכיור, שם מבוצעת מלאכת הסינון, ומעל הכיור נמצא רק הברז המאפשר שימוש לפי דרישה.

מים מסוננים גם למטבחים קטנים

הפתרונות השונים לסינון מים וזמינותם בטמפרטורות שונות, דורשות בדרך כלל הקצאה ייחודית של מקום לברי מים שונים. אמנם לעיתים צריך לפנות מקום על השיש ולעיתים יהיה דווקא צורך במקום על רצפת המטבח, אך בכל אופן, במטבחים קטנים המשימה היא מאתגרת. מערכת מים תת כיורית מאפשרת לקבל את כל הטוב הזה מבלי לפנות מקום ולצמצם את שטח המטבח לטובת בר מים. בר מים תת כיורי מגיש מים מסוננים, בטמפרטורה הרצויה, כאשר כל מערכת הסינון, החימום והקירור מתרחשת מתחת לכיור.

מערכת מים תת כיורית – חדשנות ללא הפסקה

במקרים בהם המשפחה כולה משתמשת במערכת סינון המים, נוצרים מצבים בהם הדרישות שונות. לדוגמה – חלק מתושבי הבית המעדיפים שתית מים מוגזים ולא מים רגילים. גם במקרה כזה, תמיד יעדיפו לצרוך מי סודה לאחר סינון. מערכת מים תת כיורית יכולה לספק גם סודה ממים מסוננים! וכל זאת, עדיין, מבלי לתפוס מקום יקר משטח המטבח, לא מהשיש ולא ממרצפות המטבח.

מערכת מים תת כיורית מומלצת

כפי שנאמר בתחילת המאמר, על מנת לצרוך מים מסוננים מאבנית ומשאר חומרים מזיקים שלא תורמים לבריאות, ישנן פתרונות רבים, חלקם מתאימים יותר וחלקם מתאימים פחות, ולכל אחד מן הפתרונות הללו, היתרונות והחסרונות שלו.

מערכת מים תת כיורית צריכה להיות מותקנת על ידי אנשי מקצוע המתאימים לכך, המגיעים מטעם החברה. איך ניתן לדעת מאיפה כדאי להזמין מערכת שכזאת? תמיד כדאי להתייעץ במכרים ובני משפחה שזה מכבר צרכו שירות דומה ויכולים לתת חוות דעת חיובית על החברה המספקת ואנשי המקצוע המגישים שירות. לבריאות.