4 דברים שצריך לדעת לפני שמוכרים ריהוט עתיק

antique furniture

1. הכל מתחיל בשילוט נכון

הצעד הראשון בדרך למכירת ריהוט עתיק הוא חשיפה לציבור הרחב. תוכלו לעשות זאת באמצעות שילוט המפרסם את הרהיט ומציג את יתרונותיו. נסו לתלות שלט ברור במקום רלוונטי, בדקו את התגובות של העוברים והשבים ובצעו במידת הצורך שינויים והתאמות. סביר להניח שהשלט יתרום למכירה מהירה ונוחה יותר של הרהיט, תוך כדי שהוא חוסך עבורכם זמן והוצאות.

2. שפצו את הרהיט

אל תצפו למכור רהיט ישן ומוזנח במחיר אטרקטיבי. רוב האנשים בודקים היטב את המחירים הממוצעים בתחום לפני שהם רוכשים ריהוט משומש, בעיקר כאשר מדובר על עסקאות המבוצעות בין אנשים פרטיים. שפצו את הרהיט שלכם מבפנים ומבחוץ וגלמו את ההשקעה במחיר המבוקש.

3. שמרו על אנרגיות חיוביות

יש חוקים התקפים לגבי כל תחומי המכירות. אחד החוקים החשובים בהקשר הזה הוא לשמור על אנרגיות חיוביות. לא משנה כמה זמן אתם כבר רוצים למכור את הרהיט או כמה לקוחות פוטנציאליים עברו אצלכם, זכרו לבצע את המשא ומתן עם חיוך.

4. נסו למצוא ערך מוסף

התחרות בתחום הריהוט גדולה מאוד ורק באמצעות ערך מוסף תוכלו למכור את הרהיט שלכם בקלות. נסו לבדוק מה מיוחד ברהיט שלכם, בררו על המקור שלו ואספו כמה שיותר פרטים על חומרי הגלם. הערך המוסף של הרהיט יכול לעזור לכם לקבוע את המחיר הראשוני וימנע מכם התמקחות לא ראויה.

בסופו של דבר, אתם צריכים להרגיש שבעי רצון עם המכירה. אל תתפתו למכור את הרהיט ללקוח הראשון שמגיע ודעו כמה כסף הוא באמת שווה בשוק.