ציפוי מיקרוטופינג

הרצפה מהווה את אחד מהאלמנטים המרכזיים והמשמעותיים ביותר בבית. לרוב, אנו נוטים להתייחס בעיקר לפונקציונאליות שלה – אנחנו דורכים, הולכים ועומדים עליה והיא למעשה מהווה את הבסיס של הבית.
יחד עם זאת, לנראות הרצפה יש גם השפעה גדולה ומשמעותית על עיצוב הבית ועל האווירה.
כיום, הודות לטכנולוגיות מתקדמות, ישנן שיטות חיפוי רצפה שונות, אשר בכוחן להקנות לרצפה נראות ייחודית ומרשימה ואחת מהשיטות הבולטות והפופולאריות ביותר נקראת ציפוי מיקרוטופינג.

ציפוי מיקרוטופינג

מה זה בעצם ציפוי מיקרוטופינג?

ציפוי מיקרוטופינג, מיוצר למעשה ממלט אשר לו מוסיפים פולימרים. הליך ייצור המיקורטופינג מתבסס על טכנולוגיה חדשנית, מה שמאפשר לצפות באמצעות החומר משטחים מסוגים שונים ולקבל תוצאה אחידה חלקה והרמונית.
הליך היישום של חיפוי מיקרוטופינג מיושם כך שניתן למרוח את החומר על גבי אריחים פנימיים וחיצוניים ובכוחו לשפר ולתרום הן למראה של משטחים ישנים והן לזה של משטחים חדשים.
למעשה, ציפוי מיקורטופינג מהווה סוג של גרסה חדשנית ומשודרגת של בטון מוחלק – כאשר, ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בעובדה שהמיקורטופינג מתאפיין בגימור חלק ובעיצוב מרשים במיוחד.

היתרונות של ציפוי מיקרוטופינג

לא בכדי מדובר בשיטת ציפוי וחיפוי אשר נחשבת לפופולארית וכזאת אשר הפופולאריות שלה רק הולכת ועולה עם הזמן. ציפוי מיקרוטופינג טומן בחובו קשת רחבה של יתרונות, הודות להם היא נחשבת כה אהובה על ידי אדריכלים ומעצבי פנים.
בין היתרונות הבולטים של ציפוי זה: העובדה שמדובר בחומר אשר מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד מפני שחיקה. הציפוי ניתן ליישום בצורה קלה ויעילה וניתן להדביק אותו גם על גבי תשתיות קיימות. יתרון נוסף נוגע לנושא של עיצוב מיקורטופינג – כאשר ישנה גמישות ושליטה מלאה בכל מה שקשור לגוון המתקבל – והאפשרויות הן רבות ומגוונות.
יתרונותיו של חיפוי מיקורוטופינג באים לידי ביטוי גם בכל מה שקשור לנושא התחזוקה, כאשר תחזוקת הציפוי מתאפשרת בצורה נוחה וקלה (ואיננה דורשת עבודה קשה או מורכבת).


מעבר לכך, המחיר של ציפוי המיקרוטופינג יהיה לרוב נמוך יותר בהשוואה לדוגמא לבטון מוחלק – כך שמי שבקש ליהנות מיחסי עלות תועלת מצוינים, יגלה ששיטה זו יכולה לענות גם על ציפייתו זו.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל קשת היתרונות ולאף למקסם אותם, חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תבצע את העבודה – כאשר, יש לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה אשר מחזיקה בידע, בכלים ובניסיון, לבצע את החיפוי בצורה המבוקשת.  

לסיכום, כל מי שמבקש לשדרג ולשפר את נראות הבית, ישמח לגלות כי ציפוי מיקרוטופינג לרצפה או למשטחים אחרים יהווה ככתובת הנכונה להשגת המטרה.
ניתן להשתמש בציפוי בכל חללי הבית, כולל חדרים רטובים ובמרפסת ולהשיג באמצעותו תוצאה אלגנטית, ייחודית ומרשימה – אשר תשתלב בצורה הרמונית עם הסגנון העיצובי אותו בחרתם עבור הבית.