רהיטי במבוק ורהיטי קש

רהיטי במבוק ורהיטי קש – מגלים את הישן מחדש

כמה זמן לא שמעתם את  המושג רהיטי קש? כנראה שהרבה. סביר להניח שהתשובה תהיה זהה גם כשנשאל אתכם על רהיטי במבוק. ולא בכדי. היום מייצרים רהיטי גן ומרפסת מחומרים אחרים, שקצת דחקו את הרהיטים הישנים והטובים. אבל, כמו כל דבר ישן וטוב, גם רהיטים יכולים לעשות רטרו, והם עושים – ובגדול.

רהיטי במבוק – רהיטים שנשארים

אולי הבמבוק קצת איבד מזוהרו בגלל הרהיטים החדשים שתפסו את מקומו, אבל מי שאוהב את המראה המיוחד שלו ואת הנוחות המדהימה שהוא מספק, יוכל עדיין למצוא אותו בהרבה מאוד מקומות, שלא ויתרו עליו לגמרי. במקומות המקסימים האלה תוכלו למצוא רהיטי במבוק בכל הגוונים ומכל הסוגים, לרבות ספות, כורסאות, שולחנות, סטים של שולחן וכיסאות ואפילו מיטות, שיספקו לכם מצע נוח במיוחד כשתרצו לשכב בגינה – ולא על הדשא או על הרצפה.

בזכות העובדה שמדובר בחומר קל במיוחד, ניתן לנייד את רהיטי הבמבוק ממקום למקום בקלות רבה, ולעצב בכל פעם מחדש את המרפסת או את הגינה. אם אתם במקרה חוששים, שבגלל קלותו של החומר הוא לא יהיה עמיד בפני פגעי מזג האוויר – אתם יכולים לישון בשקט (גם על מיטת הבמבוק שהזמנתם הרגע). הבמבוק הוא חומר חזק במיוחד שיכול לעמוד יציב ואיתן בפני כל פגעי מזג האוויר. אמנם, יכול להיות שאם תנשוב רוח חזקה, כורסת הבמבוק שלכם לא תהיה בדיוק באותו מקום שבו הצבתם אותה כשתצאו החוצה בשוך הסערה, אבל אין בכלל ספק שהיא עדיין תהיה יציבה וחזקה.

אם אתם בכל זאת דואגים, בעונת החורף תוכלו לכסות את הרהיטים, וכך להבטיח שהם יישמרו ויוכלו לעבור אתכם עוד הרבה חורפים.

Terrace lounge with Table and Chairרהיטי קש – איכות במחיר נמוך

אם עד היום "אכלתם קש" כשניסיתם לחפש רהיטי קש וכל מה שמצאתם היו שאריות של ריהוט מהדור הקודם, הרי שכדאי שתהיו מודעים לעובדה שהיום השוק בהחלט התעורר. אם תחפשו היום, תוכלו למצוא שולחנות, כיסאות, כיסאות נדנדה ועוד. אם אתם נמנים עם חובבי ריהוט הקש, תצטרכו רק לקחת בחשבון כי הם עמידים פחות מרהיטי הבמבוק ופגעי מזג האוויר כן מסוכנים להם. לכן, עדיף לבחור ברהיטים אחרים לריהוט המרפסת, אולם בתוך הבית תוכלו בהחלט ליהנות מהמראה המיוחד של רהיטי הקש. כך למשל, תוכלו להציב כיסא נדנדה מקש בסלון שלכם, להשתמש בסל כביסה מקש ולהציב ליד המיטה שידת קש מיוחדת במינה. המחיר של רהיטים אלה יהיה, כמובן, נמוך בהרבה ממחירם של רהיטים מחומרים טרנדיים אחרים, כך שלבחירה בהם יש יתרון חשוב נוסף.

דבר נוסף שחשוב להגיד למי שעומד לרהט את ביתו ברהיטי קש ובמבוק הוא כל הכבוד, שכן תהליך הייצור של רהיטים אלה פוגע בסביבה הרבה פחות מייצורם של רהיטים אחרים, כך שלמראה המיוחד שתשיגו באמצעותם נוספת תרומה חשובה לאיכות הסביבה.

בחירה נכונה ובהצלחה!