ריהוט למרפסת

City Skyline in Honoluluריהוט למרפסת – על טרנדים, עיצובים ומה שביניהם

אישה חכמה אמרה פעם, שכל בית צריך מרפסת, ואנחנו מוסיפים על האמירה הכל כך נכונה הזאת ואומרים, שכל בית צריך מרפסת וכל מרפסת צריכה ריהוט. אז אם עברתם לבית עם מרפסת או שאתם רוצים לשדרג את מראה המרפסת שלכם בדירה הקיימת – אתם בדיוק במקום הנכון.

כאן תוכלו לקבל את כל האינפורמציה על ריהוט למרפסת, כולל הטרנדים הכי חדשים וחמים, העיצובים הכי מיוחדים ומרתקים והחומרים שמהם עשויים הרהיטים, שיהפכו את זמן שהייתכם במרפסת להרבה יותר נעים.

טרנדים חדשים בריהוט מרפסת

אם בעבר ריהוט המרפסת הקלאסי היה כסאות פלסטיק שמעולם לא רקה להם כלום או במקסימום כיסאות אלומיניום ללא ריפוד שהמרחק ביניהם ובין הביטוי "נוחות ישיבה" היה שנות אור רבות, הרי שהיום ניתן להשיג ריהוט מרפסת בעיצובים יפהפיים, וכל זאת הודות להתפתחות הטכנולוגיה והחומרים שמהם עשויים הרהיטים. לאור כל זאת, היום, כשתלכו לחפש בחנויות פיזיות או אינטרנטיות רהיטים למרפסת, תמצאו שם מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב המרפסת הפרטית שלכם, ביניהן:

  • רהיטי ראטן – הראטן הוא היום ה-חומר בה"א הידיעה לייצור רהיטים למרפסת, וזאת לא רק בזכות יופיו הבלתי מעורער, אלא בעיקר בזכות עמידותו הרבה בכל פגעי מזג האוויר. רהיטי ראטן איכותיים יכולים להחזיק מעמד בקור, בחום, בסופה ובשרב, ולא רק במשך שנה אחת אלא למשך הרבה מאוד זמן.פרגולת אלומיניום או עץ?
  • רהיטי אלומיניום – אמנם, גם היום תמצאו הרבה מאוד רהיטי מרפסת וגן שעשויים מאלומיניום, אולם היום תוכלו למצוא ביניהם כאלה שעשויים לא רק מהחומר הכסוף והגמיש הזה, אלא משלבים כיסויים נחמדים שהופכים את הישיבה להרבה יותר נוחה, וכן – גם הם מאוד עמידים.

היום, בזכות העובדה שיש הרבה יותר אפשרויות עיצוביות, אפשר למצוא מבחר עצום של רהיטים, החל מכיסא בודד למרפסת וכלה בפינת אוכל שלמה, המשלבת סאטן, אלומיניום וזכוכית מחוסמת, ויוצרת מראה מושלם למרפסת שלכם.

פינות זולה במרפסת שלכם

היום קיימות גם הרבה יותר אפשרויות ליצור פינות זולה במרפסת שלכם, באמצעות ערסלים, פופים ורהיטים נמוכים שיכולים להחזיק מעמד בחוץ במשך הרבה מאוד שנים. אז אם אתם אוהבים לרבוץ על כרית עם ספר טוב – זה בדיוק הזמן המתאים לרכוש לכם רהיטי זולה שישדרגו מאוד את חוויית השהייה במרפסת שלכם.

טיפ חשוב

כשאתם בוחרים רהיטים למרפסת הקפידו לבחור גם כיסוי בשבילם. אמנם, כולם טובים וכולם עמידים, אבל כדי להיות בצד הבטוח ולדעת שגם אחרי הסופה יהיה לכם על מה לשבת – עדיף שהרהיטים יהיו מכוסים בכיסוי בגודל מתאים, שעשוי בדיוק מהחומרים הנכונים.