5 טיפים לעיצוב הבית

אסור להתפשר על עיצוב הבית

כיום המודעות לנושא העיצוב הולכת וגוברת. בכל העיתונים וברחבי האינטרנט ניתן למצוא שלל של כתבות ומאמרים בנושאי העיצוב ואפילו מדברים על כך בתוכניות הטלוויזיה בפריים טיים. האופציות העיצוביות כיום נעשות מגוונות יותר ויותר, עם פתיחה של מאות חנויות לעיצוב הבית ברמות מחירים משתנות.

חמישה טיפים שאסור לפספס

יש חמישה טיפים מרכזיים שיכולים לשפר את העיצוב של כל בית:

  • השקיעו בתאורה – בית מואר הוא בית שמעניק אווירה חמימה ונינוחה. גם אם אתם מתגוררים בבית חשוך מבחינת תאורה טבעית, לא באמת נגזר דינכם לבית חשוך. מומלץ להשקיע בפריטי תאורה מעוצבים שמשלבים בין הענקת אור חזק לבין עיצוב המושך את העין. ההמלצה היא שימוש בתאורת לדים שחוסכת אנרגיה ומעניקה אור חזק.
  • תריסים – תריסים מאפשרים לשלוט בכמות האור הנכנסת ובפרטיות של הדיירים. כיום תריסי אור הם סוג התריסים הטרנדי ביותר. תריסי אור מעניקים יכולת שליטה רבה יותר מכל סוג אחר, הם מאפשרים גלילה עם יצירת פתחי אור במידת הצורך. אם עדיין אין לכם תריסים – כדאי שתוסיפו תריסי אור.
  • הוסיפו צמחייה – צמחייה בבית מוסיפה מראה ירוק ורענן. לא כל הצמחים מתאימים לשימוש בבית, כך שחשוב לבחור את הצמחים בצורה נכונה. לפנים הבית מומלץ לבחור בשילובים של סוקולנטים וקקטוסים ליצירת מראה מיוחד עם עמידות גבוהה.
  • מדבקות קיר – כיום ישנו טרנד חזק של שימוש במדבקות קיר, אותן קונים בחנויות לעיצוב הבית או באינטרנט. מדבקות אלו יכולות להעניק מראה חדש ומודרני לקיר והן מגיעות בשלל צורות וצבעים מרהיבים.
  • צביעה ייחודית – אנשים רבים נרתעים מצביעת הקירות בצבע שאינו לבן וחבל. צביעת הקירות בצבעים אחרים, במיוחד אם יש שילוב עם טקסטורות, יכולה להעניק לבית את הייחוד שהוא זקוק לו. ניתן אפילו לצבוע רק קיר אחד לשינוי המראה של הבית כולו.

תריסי אור

מציאת רעיונות לעיצוב

חשוב לדעת שכיום אתרי אינטרנט רבים שעוסקים בעיצוב ואפילו אפליקציות לטלפון. שיטוט באתרים ובאפליקציות הללו יכול להעניק לכם רעיונות לעיצוב שלא הייתם יכולים לחשוב עליהם בדרך אחרת. כך תוכלו להגביר את היצירתיות שלכם וליצור בית מעוצב באופן ייחודי.