5 דרכים לשדרג את חצר הבית

בריכה פרטיתהחצר שלנו היא חלק בלתי נפרד מהבית, ובדיוק כמו שאנחנו אוהבים לחדש ולעצב את הבית, כך עלינו לנהוג עם הגינה שלנו. אספנו עבורכם 5 דרכים לתת לחצר שלכם אופי ועל הדרך ליהנות ממנה עוד יותר. תהיו בטוחים שהמסיבת חצר הבאה הולכת להיות אצלכם!

כשמדברים על שדרוג חצר הרבה פעמים מה שקופץ לאנשים לראש זה בריכה. אבל, תופתעו לגלות שדווקא בריכה היא דבר בנאלי לעומת ההצעות שריכזנו כאן:

1. הוסיפו פינת ישיבה ליד בריכות נוי 

אם עד היום הסתפקתם בבניית בריכות שחייה פרטיות לצורך שיפור איכות החיים ובילוי משותף עם הילדים והמשפחה, כדאי שתכירו את היתרונות של בריכות נוי. תוכלו להוסיף פינת ישיבה ליד בריכת נוי חדשה, לשלב בין אלמנטים טבעיים וליהנות מאווירה נעימה ומפנקת לכל אורך השנה.

2. אל תשכחו את הפעילות הספורטיבית

בדקו באיזה חלק של החצר הפרטית אפשר להקים סל או להוסיף שער. הפכו את הפעילות הספורטיבית לחלק בלתי נפרד מהשגרה של המשפחה. שדרגו את החצר ותנו לעצמכם הזדמנות לשמור על כושר ועל משקל גוף תקין גם כאשר תגיעו לגיל מבוגר.

3. הוסיפו טרמפולינה או מקפצה

נמאס לכם לשחות הלוך וחזור בתוך הבריכה? הוסיפו טרמפולינה או מקפצה והפכו את החצר לגן שעשועים. כיום ניתן לבצע בניית בריכות שחייה פרטיות בהתאמה אישית ובגודל המאפשר קפיצה גם ממרחק של כמה מטרים. יחד עם זאת, זכרו להקפיד על כללי הבטיחות והתייעצו עם אנשי מקצוע בכל התלבטות או דילמה.

4. החליפו את הדשא הסינתטי בדשא טבעי

תוכלו לשדרג את החצר שלכם בקלות כאשר תוותרו על הפתרונות הסינתטיים לטובת דשא טבעי. תנו לצמחיה להוביל את עיצוב חלל החוץ של החצר או הגינה. שלבו בין פתרונות צמחיה שונים, בדקו מול גנן איזה עץ פרי מתאים לאקלים באיזור בו אתם גרים ותשיגו סיפוק אדיר.

5. בנו פרגולה או סכך

אל תסתפקו רק בבניית בריכה פרטית והבטיחו שתהיה לכם דרך ליהנות מהן גם בעיצומו של הקיץ. בנו פרגולה, סכך או כל פתרון הצללה אחר ושפרו את השהייה בחצר.