שיש קוריאן

שיש קוריאן לעיצוב של מטבח יוקרתי במיוחד

 

מזה זמן רב שאתם רוצים לעצב מטבח חדש לבית שלכם, ורצוי שזה יהיה מטבח יוקרתי. אחרי הכל – המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, ובעידן שבו הוא גם מתחבר עם הסלון הוא מהווה מקום לאירוח לא פחות מהסלון עצמו. השאלה היא כמובן, איך נעצב אותו? כיום, אחד האלמנטים אשר מומלץ בחום לשלב במטבחים היוקרתיים הוא חומר מיוחד אשר נקרא שיש קוריאן. בואו נבין מהו בדיוק החומר הזה, ואיך דווקא הוא מותאם למטבח היוקרתי.

 

הכירו לעומק את הקוריאן

  • האם זה שיש? – אמנם אנחנו קוראים לזה שיש קוריאן, אך המטרה של הכינוי הזה היא יותר שיווקית, כדי להבין שהקוריאן הוא משטח שמחליף את השיש. בפועל, הקוריאן איננו שיש, והוא מהווה חומר בפני עצמו.
  • מהן התכונות שלו? – הסיבה לשיווק הנרחב של שיש קוריאן למטבחים יוקרתיים, הוא פשוט מאד: כל החומרים האחרים שמשמשים להכנת מזנונים למטבח הם חומרים קשים מאוד ולכן קשה מאד לעבד אותם ולעצב אותם איך שרוצים. הקוריאן הוא סיפור אחר לגמרי! הקוריאן הוא הרבה יותר נוח לעיבוד. אפשר לעצב אותו בכל צורה שרק רוצים – ואפשר גם לשלב אותו יחד עם כיורים, משטחי חימום, משטחי חיתוך, וכיו"ב. הקוריאן מאפשר לכם בעצם ליצור שכבה אחת אחידה לכל המזנון שלכם, בכל עיצוב שרק תרצו, ולכן הוא מושלם למטבחים יוקרתיים.
  • האם יש לו רגישויות? – בהשוואה למשטחים אחרים, שיש קוריאן קצת יותר רגיש לחום ולחיתוך (אחרי הכל, הוא הרבה יותר גמיש מחומרים אחרים). לכן זה אומר שפשוט צריך להקפיד להשתמש במשטח חיתוך על הקוריאן ולא להניח עליו סירים חמים ישירות. אבל מעבר לכך – אפשר להשתמש בו בצורה רגילה כמו כל שיש. כמו כן,
  • קל מאד לנקות את הקוריאן בהשוואה למשטחים אחרים, והוא נראה נוצץ ומבריק גם אחרי שנים רבות.

 

התוספת המושלמת למטבח היוקרתי

בוודאי לא תופתעו לדעת שגם המחיר של הקוריאן הוא גבוה יותר ממחירו של השיש רגיל – אם כי כמובן זה מוצדק לגמרי. בעזרת הקוריאן, תוכלו לעצב את המטבח היוקרתי שלכם כמו שתמיד חלמתם, בלי שום מגבלה.