רהיטי יוקרה

רהיטי יוקרה אינם מיועדים רק לאנשים מאד אמידים או לאנשים מבוגרים, שכבר אין להם ילדים בבית. רהיטי יוקרה הם רהיטים שנכנסו לבתים בארץ בשנים האחרונות עם כניסת יבואנים רבים לתחום, המייבאים רהיטים במיוחד מן המזרח ובמחירים מאד אטרקטיביים.
בשנים האחרונות החלו ישראלים רבים לראות בבית שלהם מקום שהוא מעבר לרביצה משפחתית מול הטלויזיה ולארוחות שבת וחג. בשנים האחרונות החלו רבים לעצב את בתיהם בעזרת מעצבים מקצועיים ואדריכלי פנים על מנת לשוות לביתם גם סגנון מיוחד מעבר למשפחתיות המוקרנת ממנו. המעבר לבתים ודירות מעוצבים הצריך גם, ובעיקר, התייחסות לרהיטים, ורהיטי יוקרה נכנסו למלא את החלל שנוצר.

ריהוט יוקרתי – מה זה בדיוק?

כמו בהרבה מקרים כאשר מדובר בריהוט רוב האנשים חושבים מיד על ריהוט יקר במונחים כספיים. אבל זה רק חלק קטן מהסיפור, וניתן להשיג ריהוט יוקרתי גם במחירים שיפתיעו אתכם. הרעיון שעומד מאחורי רהיטים יוקרתיים הוא הסגנון והגימור שלהם. נכון שרהיטים מסוגננים בגימור מדוייק ועדין עולים יותר מרהיטי נגריות סטנדרטיים, אבל גם את אלה ניתן להשיג במחירים אטרקטיביים, אם יודעים איפה לחפש. רהיטי יוקרה הם רהיטים מסוגננים שמשתלבים אלה באלה, ומשלימים תמונת עיצוב מרהיבה לבית או למשרד. רהיטי יוקרה הם רהיטים שנבנים מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד שנים רבות, וניתן להעבירם מדור לדור כחלק מהירושה המשפחתית.
פעם שאלתם את עצמכם איך זה שכמעט ואין בתים שבהם רואים רהיטים שהתקבלו בירושה מהדורות הקודמים? הרי כשנוסעים לאירופה או לאמריקה תמיד מבחינים ברהיטים כאלה אצל המארחים שלנו, אז למה אצלנו לא? הסיבה היא מאד פשוטה, עד לפני זמן לא רב ההתייחסות לרהיטים בארץ היתה התייחסות מאד פרקטית, והמחיר היה קובע לרוב את סוג הרהיט הנרכש. אף אחד לא ממש חשב עם המנורה בסלון מתאימה לשטיח ולצבע הקירות, והאם הסטנד לטלויזיה מתאים לשידת הספרים בסלון. על הדברים היה להיראות פחות או יותר אופנתיים ועמידים בפני החבלות שהילדים יכולים מלהסב להם.
אבל כיום, עם המודעות ההולכת וגוברת לעיצוב הבית, גוברת גם התשוקה לרהיטים יוקרתיים, כאלה שגם ישרתו אותנו נאמנה, וגם שיראו נפלא ובהתאמה לכלל הפריטים המעצבים את הבית. רהיטים אלה תוכלו להוריש גם לילדיכם שישמחו לקבל פריט ריהוט יוקרתי לביתם לכשייוולדו להם ילדיהם, ולהתפאר בכך שהם גדלו במחיצתם בילדותם.
לתהליך זה קוראים מסורת. ואם אנו חברה צעירה בת פחות משבעים שנה, הרי שהגיע הזמן להתחיל גם במסורת נפלאה זו של רהיטי יוקרה שנמסרים מדור לדור.

רהיטי יוקרה מסוגים שונים

רהיטי יוקרה נמצאים בכל פריטי הרהיטים האפשריים ותוכלו למצוא כאלה בצורת:
• כורסאות ישיבה
• ספות ישיבה
• שולחנות קפה לסלון
• שידות לכלי אוכל מפורצלן
• ארונות לספרים
• שידות העמדה למנורות
• סטנדים לכובעים וצעיפים
• ארגזי מצעים
• שעוני מטוטלת עומדים או תלויים על הקיר
• ויטרינות לחפצי אמנות שבירים
• שולחנות אוכל וכסאות תואמים
בחירת רהיטי יוקרה מצריכה עין טובה וטעם טוב. יש להתאים בין הרהיטים למען לא יראה הבית כאוסף של רהיטים יקרים המוצבים בחלל הסלון בחוסר טעם. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע או מעצבים המתמחים בעיצוב פנים על מנת לסגנן את הבית במידה הראוייה לו, ולא לחקות דבר מה שראיתם במקומות אחרים.