מטבחי פרובנס

כל אחד רוצה מטבח מחודש

אנשים רבים רוצים לחדש ולעדכן את המטבח שלהם. עיצוב המטבח הוא אכן דבר חשוב מכיוון שהמטבח הינו חלק משמעותי מאווירת הבית של כל אחד ואחת מאיתנו. אנחנו חיים סביב המטבח, מבשלים שם, יושבים לאכול באיזור המטבח ונהנים לארח במטבח. לכן עלינו להתאים את המטבח ולהפוך אותו לסביבה נעימה לשהייה עבורנו, סביבה שתייצר אווירה של השראה ויצירה התוכל להשפיע על טיב המנות שנאכל. אחד מסגנונות עיצוב המטבח העדכניות והאופנתיות הן עיצוב מבטחי פרובנס. עיצוב שיכול להעניק חמימות ואהבה.

מהו מטבח המעוצב בשיטת הפרובנס?

● מה הם מטבחי פרונבס?
מטבחי פרובנס הם מטבחים בעיצוב חדשני המגיע מאזור פרובנס – מכן שם. מטבחי אלו ידועים בעיצוב הייחודי שלהם וביכולת שלהם לייצור חמימות בצורה אלגנטית ונעימה לעין. מטבחים מסוג זה מתאימים למשפחות, לזוגות צעירים ולאנשים שפשוט אוהבים את המטבח שלהם ורוצים להרגיש נעים בזמן הבישול. מטבחי הפרובנס הם האמירה האחרונה בתחום עיצוב המטבח והם מאד מבוקשים בקרב הרוכשים, זאת מכיוון שהם מרכזים סביבם את הבית ויוצרים את החמימות שמצופה ממטבח, הם יפים ומושכים ומהר מאד הופכים להיות האיזור הענייני בבית.

● מה הייחודיות של מטבחים אלו?
מטבחי פרובנס ידועים ביכולתם האדירה להשרות אווירה רגועה וחמימה בבית, באמצעות שילוב של עץ ואלמטים כפריים בסגנון הפרובנס. הפרובנס הוא סוג של עיצוב מסויים למטבח שמבוסס על הפיכת המטבח למרכז החיים. במטבח פרובנס ישולבו מגוון סוגי עצים וצבעים בהירים החשובים להחדרות אור לחלל המטבח. מטבחי פרובנס יפכו את המטבח שלכם להיות מרכז הבית. במטבח פרובנס סטנדרטי לרוב ישולבו שולחנות גדולות / איים עם כסאות על מנת ממש להיות מסוגלים לארח בתוך המטבח. חוויה מרשימה ומהנה לאורחים מכל סוג היא לשבת במטבח בזמן שהמארחים מבשלים להם וחוויה זאת קורת בכל יום לאנשים בעלי מטבחים בעיצוב פרובנס.

● למי מיועדים מטבחים בעיצוב זה?
מטבחים בעיצוב פרובנס מיועדים לכל מי שאוהב לבשל, לחיות ולאכול בסביבה היוצרת רמת חיים גבוהה והנאה. מי שרוצה להפוך את המטבח שלו למרכז הבית, לארח אורחים בתוך המטבח באווירה חמימה וביתית או סתם להנות מהפריבילגיה לשבת לכוס קפה במטבח מעוצב המשריע רוגע ומהווה מקלט מהחיים בחוץ. מטבחי פרובנס מיועדים בין היתר למשפחות עם ילדים ויוצרים חוויה משפחתית חדשה של אכילה וחיבור המשפחה, מטבח פרובנס יאפשר לכם ליצור שגרת ארוחות עם ילדיכם ולמשוך אותם להשאר עוד סביב השולחן. מטבחים בעיצוב זה יוצרים אווירה מאד רומנטית וחמימה ולכן הם יכולים להתאים גם לזוגות צעירים שרוצים את האפשרות להעביר ערבים ביחד עם כוס יין ואווירה רומטית, באמצעות שילובי העץ נוצרת תחושה של חמימות שיוצרת קרבה בין בני הזוג ויעניקו לכם חיי רומטיקה יום יומיים.

עיצוב מטבח ישנה את אורח חייכם

אז אם אתם מתלבטים איך לעצב את המטבח שלכם בחדשנות יופי ועדכניות,  כדאי מאד לשקול לעצב בסגנון פרובנס, סגנון שהוא גם איכות חיים ויצור לכם ממש בתוך הבית שלכם – את האווירה המושלמת.