היופי, הנוחות והאיכות של מזנונים מעוצבים

הטרנד של מזנונים תלויים הולך וצובר תאוצה, וביותר ויותר בתים בישראל, בוחרים ליהנות מהמזנונים הללו – אשר בעצם  מחוברים ישירות לקיר, בלי שיש להם רגליים מלמטה שמחברים אותם לרצפה. כיום, מקובל מאד לדבר על מזנונים מעוצבים שהם גם תלויים. מלכתחילה, בעצם התליה שלהם, המזנונים הללו מקבלים עיצוב מאד יוצא דופן ומאד ייחודי. עם זאת, כמובן שיש נדבכים נוספים של עיצוב אשר אפשר למצוא במזנונים התלויים וחשבו מאד להתייחס אליהם. יש בעצם לשים לב כיצד המזנונים הללו, גם תורמים באופן כללי לעיצוב של הבית שלכם ושל הסלון בפרט, וכיצד אפשר ליהנות ולמצות מהם את מלוא הפוטנציאל.

מזנונים מעוצבים

היבטים חשובים של עיצוב במזנון התלוי

  • עיצוב נקי – ברוב המקרים, כאשר אתם בוחרים מזנונים מעוצבים ותלויים, עליכם לקחת בחשבון שיש להם עיצוב נקי יחסית ואף די מינימליסטי. זה אומר שהם לא צבעוניים ומלאי סימנים – רובם יהיו בעיצוב עם צבע אחיד יחסית, אשר יוצר מראה נקי ואסתטי במיוחד. מדוע זה חשוב דווקא? בבתים רבים, אתם תרו ליצור תחושה של מתחם מרווח יותר בסלון. אם המזנון נראה עמוס מידי, יש תחושה כאילו השטח כולו הוא קטן יותר. כאשר המזנון הוא בעיצוב יותר ישר, נקי ואסתטי – מתקבל מראה הרבה יותר נעים לעין ונותן תחושה של מתחם גדול יותר. מעבר לכך, כך גם אפשר להציב יותר דברים על המזנון עצמו, ועדיין לשמור על אווירה אסתטית למדי.

 

  • גובה המזנון – בבואכם לבחור מזנונים מעוצבים שהם גם תלויים, יש לשים לב כמובן, לגובה שלהם. הגובה הוא פונקציה של שתי תכונות שונות. קודם כל – הגובה של המזנון עצמו, ושנית – הגובה מעל הרצפה שבו אתם מתכוונים להתקין את המזנון. אם בוחרים במזנונים נמוכים יחסית, היתרון הוא שעדיין אפשר לשמור על שטח גדול מאד מהקיר שיהיה חשוף ולעשות בו שימוש מגוון מאד. לעומת זאת, רוב המזנונים המעוצבים מומלצים להתקנה בגובה בינוני לפחות, ואף גובה גבוה יחסית. היתרון הוא שכך המזנון הופך להיות בולט יותר בעין, והוא הופך לפריט שתורם מאד לעיצוב של הסלון, וממש למיצג בפני עצמו. כמובן שבמזנונים הללו גם יש יותר מקום אחסון, מטבע הדברים.

 

  • התקנת מדפים על המזנונים – יש מקרים שבהם אתם שוקלים להתקין על מזנונים מעוצבים תלויים, גם מדפים שונים שיהיו מחבורים אליהם, או שהם ייצרו אשליה כאילו הם מחוברים אליהם. במצב כזה אפשר למשל להפוך את המזנון לחלק מהספריה של הבית. אפשר בהחלט לשקול את התוספת הזו – אבל יש לשים לב כמובן, שהיא מתאימה לעיצוב הראשוני והבסיסי של המזנון התלוי.

 

יש לכם אינספור אפשרויות של עיצוב

אם לסכם, הרי שיש כל כך הרבה אפשרויות לעיצוב של המזנונים התלויים שלכם, כך שמדובר באמת על פריטים נהדרים. כל אחד יכול למצוא מזנון תלוי שיתאים לסלון שלו – ואין ספק שנראה עוד עיצובים חדשים בעתיד.